Svítaní

5.00 

Alue K. Loskotová
Vladimír Švéda
rok vydání 2013

1 na sklade

Katalógové číslo: 19539 Kategórie: ,

Kniha Svitanie patrí do kategórie osobného rozvoja. Učí čitateľa, ako sa naučiť milovať sám seba, ako prijať sám seba a ako byť spokojný vo svojom živote. Za týmto účelom poskytuje veľké množstvo praktických návodov, postupov aj cvičení, ako daných cieľov dosiahnuť. Kniha obsahuje tri samostatné časti, jedná sa v podstate o tri knihy v jednom zväzku naraz.

Prvý diel je základný, uvádza čitateľa do tematiky a učí ho princípom, na ktorých je potrebné stavať, aby každý mohol svoj život premeniť v taký, aký si želá.

Druhá časť knihy učí čitateľa sebaláske. Obsahuje testy, návody, postupy. Je veľmi praktická, zahŕňa v sebe ako problémy sa sebaprijatím kvôli povahe, tak aj otázku fyzického vzhľadu.

Prvá a druhá časť knihy je doplnená množstvom osobných príbehov, spadajúcich do preberanej témy. Takmer každá kapitola obsahuje osobný príbeh, ktorý pomáha čitateľovi zavádzať načítané vedomosti do praxe, lepšie je pochopiť a viac sa s knihou stotožniť.

Tretia časť knihy je rýdzo praktická. Obsahuje návody, ktoré pomôžu čitateľovi v ťažkých chvíľach. V prípadoch, keď nevie čo ďalej, kadiaľ kam. Jedno, či ide o výčitky a záťaže z minulosti, energetické, psychickej, či zdravotné problémy.

Celá kniha stavia na princípe sebalásky, sebapoznaní, vybudovanie sebaistoty a sebaprijatia. Je koncipovaná tak, aby mal čitateľ možnosť dobre si poradiť v akejkoľvek ťažkej životnej situácii. Aby mal možnosť vždy pre seba vybrať tú správnu cestu a ten správny postoj, ktorý mu dopomôže k životnému šťastiu.