Tajomstvo úspechu

3.90 

Ján Zbojek
Ikar
2010

1 na sklade

Katalógové číslo: 17040 Kategórie: ,

Mnohí ľudia túžia po úspechu, bohatstve a šťastí. Väčšina sa snaží o ich dosiahnutie, ale vždy sa niekde zaseknú a nakoniec sa vzdajú. Prečo sa to podarí vždy len niekoľkým šťastlivcom? Ako keby bol úspech zahalený nejakým nepreniknuteľným tajomstvom, do ktorého je zasvätená len úzka skupina vyvolených.
Táto kniha vám ukáže, ako dosiahnuť úspech v ktorejkoľvek oblasti. Nepredstaviteľné tajomstvo úspechu je konečne odhalené. Je až neuveriteľné, že sa to môže naučiť každý, tak ako keď sa človek vyučí nejakému remeslu, dokonca bez mimoriadnej námahy a nadmerného prekonávania prekážok. Začnete sa pozerať na tvorbu úspechu novým, prevratným spôsobom – „systémovým nazeraním“ . Naučíte sa využívať deväť základných krokov algoritmu úspechu, ktoré zaručujú dosiahnutie akéhokoľvek cieľa. Dostávate do rúk praktický návod na použitie. Pre mnohých z vás sa zrazu otvoria úžasné možnosti a príležitosti, o ktorých sa vám predtým ani nesnívalo. Konečne môžete začať žiť podľa svojich predstáv.

Ukážka z textu:
Človek je scenárista, režisér, herec aj divák zároveň…
Život je ako jedno veľké divadelné predstavenie. Cesta za úspechom vedie cez myseľ. Zasaďte cieľ do svojho vedomia. To je najdôležitejšie rozhodnutie vášho života. Napíšte si scenár, vytvorte predstavu, podľa ktorej sa bude odvíjať dej. Aj ten najlepší scenár musí mať režiséra. Staňte sa ním vy, a to tak, že skoncentrujete svoju myseľ na scenár a jeho najjemnejšie detaily.
Dbajte, aby sa do scenára nedostali cudzie myšlienky. Ochráňte ho pred cudzími vplyvmi. Potom si zahrajte hlavnú postavu vo filme s názvom Život. Nedovoľte druhým, aby vám prebrali hlavnú rolu alebo aby vstupovali do deja. Je to váš život, a preto sa doň pusťte s vervou. Neberte už nijaké iné roly, aj keby vyzerali veľmi atraktívne. Hrajte svoju rolu tak, akoby vám išlo o život. V skutočnosti ide aj o váš život. A zároveň to všetko pozorujte v role nezávislého diváka, ktorý sa prišiel pozrieť na údajne výborné predstavenie. Aký máte z toho pocit? Výborný? Tak hrajte ďalej. Ak celkový dojem nie je podľa vašej predstavy, zmeňte scenár tak, aby ste si aj ako herec, aj ako divák prišli na svoje. Potom si už len slastne vychutnávajte dej a užívajte si pohodu. Život je zrazu krásny a vy mu začínate rozumieť!!!
Najdôležitejšie poznanie na dosiahnutie úspechu je to, že si celý proces môžete riadiť sami!