Léčení pránou. Věda a umění pránického léčení

7.90 

Choa Kok Sui
Pragma
1996

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 18637 Kategória:

Liečenie pránou je prvým dielom, ktoré prináša zasvetenie, avšak prístupný a názorný výklad zásad u nás doposiaľ u nás málo známe terapeutické techniky, ktoré využívajú pránu teda vitálne energie k liečbe bežných i menej bežných ochorení.

Jeho cieľom nie je vyvracať ani nahradiť klasické západné medicínske metódy, skôr ich doplniť. Liečenie pránou je predovšetkým praktickou príručkou obsahujúcou konkrétne rady a pokyny, ktorých účinnosť- potvrdená vedeckým výskumom- sa obvykle prejaví v relatívne krátkej dobe: napr. kašľu či chrípky sa zbavíte behom jedného až dvoch dní, závažnejšie zdravotné problémy sa dajú vyliečiť behom niekoľkých týždňov či mesiacov.

Ochorenie je výzva, aby si človek privodil späť narušenú rovnováhu…Na základe svojej praktickej skúsenosti zastávam názor, že je možné vyliečiť akékoľvek ochorenie, nie však každého človeka. Jednou zo základných podmienok úspešnej liečby je prijatie osobnej zodpovednosti za zdravotný stav… Dúfam, že pránická liečba si získa uznanie, aké jej prináleží… Pránická liečba je odpoveď na vzrastajúcu celosvetovú krízu v zdravotníctve.